Kategorie

Potrzebujesz pomocy?

Strefa designu powstała z zamiłowania do atrakcyjnych i stylowych wnętrz. Znajdziesz tu przydatne wpisy na temat tego, jak urządzić lub zaprojektować swoje mieszkanie, a także jak nadać mu niepowtarzalnego charakteru. To idealne miejsce dla miłośników designu oraz tych, którzy lubią zmieniać przestrzeń wokół siebie oraz cenią sobie oryginalność. Aranżacja wnętrz wcale nie musi być skomplikowana! Nie musisz korzystać z porad profesjonalnego architekta, aby odmienić oblicze swojego domu. To Ty możesz stać się projektantem swoich wnętrz i samodzielnie je kreować! Pomoże Ci w tym strefa designu.

2 artykuły(ów) w kategorii Strefa designu

 • Zimą wieczory są długie, a temperatury panujące na zewnątrz zachęcają do tego, aby większość czasu spędzać w zaciszu własnych domów i mieszkań. Bez wątpienia można uznać to za zaletę tej pory roku, która ma swój niepowtarzalny urok. Czas spędzany w czterech kątach, będzie szczególnie miły i przyjemny, gdy wnętrze sypialni lub salonu urządzimy w przytulnym i ciepłym stylu. Zimowy klimat z łatwością przeniesiemy do naszego lokum, a to za sprawą odpowiednio dobranych mebli, dodatków i kolorów.

  Poznaj 3 typowo zimowe style aranżacji wnętrz

  Poznaj 3 typowo zimowe style aranżacji wnętrz
  Opublikowano : 2018-01-10 10:38:53 | Kategorie : Strefa designu

  Czytaj więcej
 • Jesień w pełni, a na drzewach od dawna goszczą różnokolorowe liście. To idealny czas, aby zainspirować się tym co widzimy za oknem i wpuścić trochę złoto-czerwonych barw do naszych domów.

  Zasłony ubrane w jesień. Wybierz jesienne zasłony do Twojego domu