Kategorie

Potrzebujesz pomocy?

Witaj, nazywam się Pan Poradnik! W moim dziale podpowiem Ci jak w prosty sposób odmienić przestrzeń domową tak, aby cieszyła oko i zachwycała zarówno Ciebie, Twoich bliskich, jak i każdego gościa! Nie masz pomysłu na świąteczne dekoracje lub przybranie wigilijnego stołu? A może na co dzień brakuje Ci inspiracji i szukasz ciekawych rozwiązań, aby odmienić swoje 4 kąty? Pan Poradnik ma na to sposób! Przeczytaj moje praktyczne porady, a z pewnością zastosujesz je w swoim domu. Wprowadzaj większe i mniejsze zmiany w swoim domowym zaciszu, korzystając z oryginalnych i interesujących wskazówek Pana Poradnika!

3 artykuły(ów) w kategorii Pan Poradnik

 • 6 marca jest dniem, w którym obchodzimy dzień czystego stołu. Jest to świetna okazja, aby dowiedzieć się jak odpowiednio dbać o ten mebel, nie tylko od święta, ale i na co dzień. Poznaj sprawdzone sposoby Pana Poradnika na pielęgnację różnych rodzajów powierzchni stołowych.

  6 marca - dzień czystego stołu!

  6 marca - dzień czystego stołu!
  Opublikowano : 2018-03-06 09:40:44 | Kategorie : Pan Poradnik

  Czytaj więcej
 • Planujesz zakup nowego stołu lub ten który posiadasz nie spełnia swoich funkcji? A może zastanawiasz się jak najlepiej dopasować rozmiar obrusu do wielkości blatu, tak aby całość tworzyła spójnie wyglądającą kompozycję? Przeczytaj nasz artykuł i zastosuj w swoim domu kilka prostych porad, dzięki którym wybierzesz stół stawiając na jego aspekty praktyczne, a obrus kupisz z myślą o wymiarach blatu.

  Jaki powinien być idealny stół i jak dobrać do niego rozmiar obrusu?
 • Święta Bożego Narodzenia to najlepszy czas dla różnego rodzaju dekoracji. Nasze domy i mieszkania za sprawą świątecznych ozdób zyskują zupełnie nowego, magicznego wyglądu, który wprawia domowników i gości w cudowny nastrój. Te robione własnoręcznie przysparzają zdecydowanie więcej radości niż te kupione w sklepie.

  Ozdobne drzewka choinkowe – jak je wykonać?

  Ozdobne drzewka choinkowe – jak je wykonać?
  Opublikowano : 2017-11-21 15:01:44 | Kategorie : Pan Poradnik

  Czytaj więcej