Kategorie

Potrzebujesz pomocy?

14 artykuły(ów)

<< 1 2 3 >>
 • Pomarańczowy to kolejny kolor, który często spotykany jest na stołach, we wnętrzach i dekoracjach w okresie wielkanocnym. Symbolizuje on szczęście i dobrą energię, która obecna w tym kolorze udziela się wszystkim dokoła. Urządzając mieszkanie w wiosenno-wielkanocnym stylu nie zapominajmy więc o pomarańczowych akcentach. Zapraszamy na kolorową wycieczkę po naszych tkaninach dekoracyjnych, na którą zabierze Cię Pani Wnętrze. Dziś w roli głównej pomarańcz!

  Wielkanoc 2018 w modnych kolorach wiosny – Pomarańcz!
 • Zielony to drugi po żółtym populary kolor, doskonale wpasowujący się w wielkanocny klimat. Symbolizuje budzącą się do życia naturę oraz nowy początek życia związany z wiosną. Zapraszamy na kolorową wycieczkę po naszych tkaninach dekoracyjnych, na którą zabierze Cię Pani Wnętrze. Tym razem wywołujemy kolor zielony!

  Wielkanoc 2018 w modnych kolorach wiosny – Zielony!
 • Kolor żółty to jedna z barw, która nieodłącznie kojarzy się ze Świętami Wielkiej Nocy. Symbolizuje optymizm, energię życiową, a także nowe życie. Zapraszamy na kolorową wycieczkę po naszych tkaninach dekoracyjnych, na którą zabierze Cię Pani Wnętrze. Jako pierwszy z serii wywołujemy właśnie kolor żółty!

  Wielkanoc 2018 w modnych kolorach wiosny – Żółty!
 • Ochraniacz na materac warto stosować na co dzień. Są jednak sytuacje gdy jego użycie jest wyjątkowo wskazane. Przeczytaj nasz artykuł i poznaj niezwykłe właściwości oferowanych przez nas prześcieradeł nieprzemakalnych.

  Kiedy warto sięgnąć po ochraniacz na materac?

  Kiedy warto sięgnąć po ochraniacz na materac?
  Opublikowano : 2018-03-07 11:59:32 | Kategorie : Home & Life

  Czytaj więcej
 • 6 marca jest dniem, w którym obchodzimy dzień czystego stołu. Jest to świetna okazja, aby dowiedzieć się jak odpowiednio dbać o ten mebel, nie tylko od święta, ale i na co dzień. Poznaj sprawdzone sposoby Pana Poradnika na pielęgnację różnych rodzajów powierzchni stołowych.

  6 marca - dzień czystego stołu!

  6 marca - dzień czystego stołu!
  Opublikowano : 2018-03-06 09:40:44 | Kategorie : Pan Poradnik

  Czytaj więcej
 • Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Nie potrzeba wiele, aby czas ten spędzić razem z ukochaną osobą w atmosferze przepełnionej miłością. Podpowiadamy jak zamienić obecne na co dzień tekstylia, na takie które podkreślą magiczną atmosferę Święta Zakochanych.

  Walentynkowe aranżacje wnętrz - stwórz miłosny klimat w swoim domu
<< 1 2 3 >>