Obrusy okrągłe Standard Gładki Jest 10 produktów.

 • Błękitny obrus wyprodukowany specjalnie z myślą o okrągłych stołach to nieodzowny element wielu kawiarenek. Delikatny kolor sprawia, że dodaje on pomieszczeniu łagodności i świeżości. To idealna dekoracja stołów w niewielkich lokalach. Szczególnie nadaje się, jako nakrycie stolików wystawionych na balkonie lub tarasie.

  22,58zł
 • Uroczy, żółty obrus należący do imponującej serii Standard Gładki do wspaniałe nakrycie stołu tak w restauracji, jak i w domu. W prywatnych mieszkaniach niecodziennie rozświetli każdą jadalnię. Doda jej wiosennej świeżości, co z pewnością wpłynie na lepsze samopoczucie domowników.

  22,58zł
 • Zielony, stworzony na potrzeby okrągłych stołów obrus z linii Standard Gładki to pozycja idealna na wiosnę. W połączeniu z dopasowanymi nakładkami lub bieżnikami daje nam wyjątkowy zestaw. Korzystając z zakładki zawierającej propozycje tego typu dodatków, możemy skompletować wspaniałe nakrycie stołu nadające się na wielkanocne śniadanie oraz na wiele...

  22,58zł
 • Okrągły obrus z serii Standard Gładki o krwistoczerwonej barwie to nieszablonowe nakrycie stołu pasujące do mniejszych lokali gastronomicznych. Dopasowany do odpowiedniego stolika może też służyć, jako dekoracja prywatnej jadalni. Dzięki intensywnej barwie wspaniale komponuje się z jaśniejszymi dodatkami.

  22,58zł
 • Wśród wielu restauracji, jakie corocznie odwiedzamy jest kilka, które wyróżniają się swoim ciekawym wnętrzem. Klimat jaki tworzy się przy właściwym dobraniu dodatków jest  tak ważny, że często decyduje o jej egzystencji na rynku restauracyjnym. Stąd należy bardzo świadomie i przemyślanie używać dodatków w takim wnętrzu.

  22,58zł
 • Okrągły, fioletowy obrus to świetne nakrycie stołów w kawiarniach. Może też sprawdzić się w prywatnych domach, gdy użyjemy go na tarasie lub na stolikach uzupełniających standardowy wystrój wnętrz. Elegancko zaprezentuje się również w firmie mającej wyznaczony obszar dla gości oczekujących na spotkanie. Jest idealny do kameralnych spotkań.

  22,58zł
 • We wnętrzach utrzymanych w meksykańskim lub hiszpańskim klimacie doskonale sprawdzą się obrusy w kolorze pomarańczy. Te ciepłe kolory często współtworzą klimat egzotycznych miejsc, gdzie sprzedawane są produkty z tych krajów. Zatem restauracje i bary meksykańskie łączą pikantną i kolorową kuchnię z żywymi barwami wystroju wnętrza.

  22,58zł
 • W realizacjach wielu wnętrz potrzebna jest wielka różnorodność. Stąd wiele miejsc użytku publicznego zmienia swoje aranżacje, aby uatrakcyjnić swoją restaurację pub czy zjazd. Dobrą formą odświeżenia wnętrz jest zmiana dodatków użytych do stworzenia dawnego stylu. Stąd wyrzucamy stare obrusy i zastępujemy je nowymi w eleganckim lekko nonszalanckim kolorze...

  22,58zł
 • Według teorii architektury wnętrz okrągły stół sprzyja zawieraniu nowych znajomości, ale również wypracowywaniu trudnych kompromisów. Wynikać to może z faktu, iż okrągły stół czyni wszystkich równymi sobie partnerami. Stąd wiele historycznych decyzji zapadało w takich okolicznościach salonowych.

  22,58zł
 • Okrągły obrus, wykonany jest z tkaniny 100% poliester o splocie atłasowym, z najwyżej jakości przędzy. Zastosowane w procesie produkcji specjalne zabiegi mające na celu odpowiednie zmiękczenie tkaniny sprawiają, że obrusy te są miłe w dotyku i wyglądają naturalnie.

  33,27zł
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Nowości na blogu

Zobacz wszystkie wpisy na blogu