Linia obrusów - Apogeum doskonałości to ekstraklasa konfekcji obrusowej. Klasyczny wzór w połączeniu z najwyższej klasy materiałem sprawia, iż obrusy te są niekwestionowanym liderem na restauracyjnych stołach.

Obrusy APOGEUM DOSKONAŁOŚCI Jest 8 produktów.

 • Obrus plamoodporny Apogeum doskonałości w kolorze białym  to ekstraklasa konfekcji obrusowej. Klasyczny wzór w połączeniu z najwyższej klasy materiałem sprawia, iż obrusy te są niekwestionowanym liderem na restauracyjnych stołach.

  29,70zł
 • Apogeum – Czerwony obrus plamoodporny jest tym, co stanowi kwintesencję dobrego smaku w dekoracji stołów na szczególne okazje. Został on wykonany z mieszanki bawełny oraz poliestru, co nadało mu bardzo szlachetny wygląd, ale i zapewnia możliwość łatwego układania go na każdym stole.

  29,70zł
 • Wspaniałe obrusy, które z powodzeniem można rozkładać na stołach w prywatnych domach, jak i w restauracjach lub eleganckich hotelach! Wysokiej klasy materiał stosowany do ich produkcji charakteryzuje się wytrzymałością i trwałością barwy.

  29,70zł
 • Obrus jest jednym z najważniejszych elementów decydujących o uroku, jaki ma w sobie zastawiony stół. Jest on niekwestionowaną bazą dla naczyń i pozostałych ozdób, w tym bieżników i nakładek. Ze względu na swą wielkość, to jednak obrus najbardziej zwraca naszą uwagę.

  29,70zł
 • Klient restauracji poświęca sporo uwagi na oprawę lokalu, jego wystrój i wszystkie detale zdobiące stoły. Nie można zatem pozwolić sobie na jakiekolwiek uchybienia na tej płaszczyźnie. Ponieważ najistotniejszy jest obrus, warto wybrać taki, który doskonale komponuje się z resztą wystroju.

  29,70zł
 • Obrus Apogeum doskonałości to kremowa ozdoba każdego stołu! Piękny obrus w kremowym kolorze to kwintesencja stylu i elegancji obrusowej konfekcji.

  29,70zł
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Nowości na blogu

Zobacz wszystkie wpisy na blogu