Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Podczas przygotowań do konferencji należy zwrócić uwagę na każdy najmniejszy szczegół – w tym na wystrój pomieszczenia. To właśnie od niego zależy pierwsze wrażenie osób uczestniczących w spotkaniu. W związku z tym zachęcamy do wykorzystania naszych obrusów, dzięki którym stół konferencyjny będzie prezentował się gustownie i elegancko. Oferowane przez nas produkty powstały połączenia bawełny (51%) oraz poliestru (49%), co sprawia, że tkanina jest niezwykle wytrzymała i gładka. Pozwala na uzyskanie niezwykle estetycznego i efektownego wykończenia. Sprawi również, że wszelkiego rodzaju dodatki dekoracyjne (takie jak serwetki, świeczniki, naczynia) będą prezentować się elegancko. Obrusy na stół, które znajdują się w naszej ofercie, dostępne są w kilku kolorach, co umożliwia wybór idealnego rozwiązania pasującego do wystroju wnętrza.

Obrusy na stoły konferencyjne

Potrzebujesz pomocy?

Obrusy na stoły konferencyjne Jest 6 produktów.

 • Spośród wielu obrusów wykorzystywanych na oficjalnych spotkaniach i prezentacjach ten kolor doskonale się sprawdza, ponieważ jest bardzo pozytywny i optymistyczny. Taki walor jest szczególnie ważny w przypadku ważnych wystąpień politycznych, gdzie dogranie wszystkich nawet najmniejszych szczegółów jest bardzo pożądane przez organizatorów.

  44,00zł
 • Spośród wielu obrusów konferencyjnych ten jest najbardziej zdecydowany w swoim przekazie. Czerwony obrus konferencyjny jest w swoim wyrazie bardzo dynamiczny i głęboki jednocześnie, dlatego powinien znaleźć się na stołach wielu ośrodków prowadzących konferencje, szkolenia czy spotkania biznesowe.

  44,00zł
 • Zorganizowanie konferencji od strony technicznej niejednokrotnie wymaga sporego wysiłku, ale też wiedzy na różne tematy oraz wyczucia stylu. Ponieważ charakter konferencji zwykle nie pozwala na nieprofesjonalne rozwiązania, sala powinna prezentować sobą książkowy wzór klasycznej, biznesowej elegancji.

  44,00zł
 • Oprawa konferencji wymaga przede wszystkim tego, aby otoczenie podkreślało charakter takiego ważnego spotkania. Każde spotkanie biznesowe to podejmowanie ważnych decyzji i dysputy i ważkich tematach, dlatego organizując miejsce takiego spotkania nie można pozwolić sobie na dekoracje, które nijak będą miały się do charakteru konferencji.

  44,00zł
 • Oprawa konferencji wymaga profesjonalnego podejścia. Ważne jest zatem aby zadbać o wszystkie najdrobniejsze nawet aspekty wystroju sali, w której konferencja ma się odbyć. Specjalny obrus konferencyjny został stworzony tak, aby zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wybrednych i wymagających klientów.

  44,00zł
 • Obrus konferencyjny, jak sama jego nazwa wskazuje, powinien przede wszystkim podkreślać charakter spotkania biznesowego, jakim może być konferencja właśnie. Niezwykle ważny jest kolor. Głęboka zieleń idealnie wręcz pasuje do wszystkich spotkań firmowych.

  44,00zł
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Nowości na blogu

Zobacz wszystkie wpisy na blogu