Bieżniki na stół BLACK SILVER

Bieżniki na stół BLACK SILVER Jest 4 produktów.

 • Bardzo efektowny bieżnik, spełniający funkcję dekoracyjną. Idealne połączenie błyszczącego srebra z barwą ziemi. Można go dopasować kolorystycznie do obrusu, uzupełniając aranżację stołową na każdą okazję. Gustownie prezentuje się na stole, podkreślając wystrój każdego pomieszczenia.

  19,50zł
 • Niezwykle praktyczny bieżnik, wykonany ze stylowej i eleganckiej tkaniny. Geometryczne, cechujące się abstrakcyjną formą wzory zapewniają ruch czyli grę światła. Zestawienie czerni ze srebrem nadaje niezwykły charakter wnętrzu i oryginalnie prezentuje się na stole. W połączeniu z gładkim obrusem tworzy idealną stylizację.

  19,50zł
 • Bieżnik wyróżniający się oryginalnym wzornictwem. Kombinacja czerni ze srebrem nadaje stylowy i nowoczesny charakter tworząc niezwykły klimat. Nietuzinkowo prezentuje się na stole, przez co pozwala uzyskać doskonały rezultat. Wykonany z włókien poliestrowych. Znakomicie sprawdzi się jako codzienne nakrycie stołu.

  19,50zł
 • Bieżnik z geometrycznym czarno-srebrnym wzorem to stylowa i efektowna dekoracja stołu. Interesujący motyw dekoracyjny zwiększa oryginalność, nadając wnętrzu odpowiedni charakter. To propozycja dla osób ceniących ciekawą aranżację.

  19,50zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów