Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Nic nie zabezpieczy stołowego blatu lepiej niż ochronny podkład pod obrus. W naszym sklepie przygotowaliśmy ofertę najlepszej jakości podkładów, posiadających szereg przydatnych w tym celu właściwości. Maty mają cechy wygłuszające, dzięki czemu tłumią dźwięki stawianych naczyń i rozkładanych sztućców. Są antypoślizgowe dlatego położony na podkładzie obrus zawsze pozostaje na swoim miejscu i nie przesuwa się. Ponadto podkład zapobiega nagrzewaniu się blatu pod wpływem gorących posiłków. Mata ochronna doskonale zabezpiecza stół przed zabrudzeniami, rozlanymi płynami i uszkodzeniami mechanicznymi. Nasze podkłady są niezwykle solidne i wytrzymałe. Wykonane zostały ze spienionego PCV na podłożu z włókniny. Nie wymagają obszywania, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie ich rozmiarów do wielkości blatu, przy użyciu nożyczek. Podkład pod obrus to świetne rozwiązanie ochronne na każdy stół, które sprawdzi się w każdym domu, a także stołówce lub restauracji.

Podkład pod obrus

Potrzebujesz pomocy?

Podkład pod obrus  Jest 1 produkt.

  • Ochronny PODKŁAD POD OBRUS o szerokości 140 cm. Matę tniemy z belki o szerokości 140cm co 10cm. Podana cena jest za 10cm maty. Przykładowo jeżeli potrzebujecie 1 metr maty, powinniście zakupić 10szt. Otrzymacie wtedy matę w rozmiarze: 100x140.

    2,90zł
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Nowości na blogu

Zobacz wszystkie wpisy na blogu